Prihlásiť

Opýtajte sa študentov, prečo si vybrali TUZVO

Technická univerzita vo Zvolene bude prezentovať svoje študijné programy a poskytované služby na veľtrhoch a výstavách, kde sa predstavia vysoké školy zo Slovenska, Českej republiky a ďalších krajín.

Doporučený Opýtajte sa študentov, prečo si vybrali TUZVO

Technická univerzita vo Zvolene pozýva na V. ročník Európskeho veľtrhu pomaturiného vzdelávania a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Slovakia, ktorý sa uskutoční 27. až 28. septembra 2017 v Nitre. Prezentovať sa bude v pavilóne „G" – stánok č. 24.
Už po 21-krát otvorí svoje brány veľtrh AKADÉMIA & VAPAC 10. až 12. októbra 2017 v Bratislave a Technická univerzita vo Zvolene tam nebude chýbať. Jej študenti poskytnú informácie o štúdiu a podelia sa so záujemcami o svoje skúsenosti.
Technická univerzita vo Zvolene sa 28. až 30. novembra 2017 zúčastní takisto na medzinárodnom veľtrhu vzdelávania v Košiciach – PRO EDUCO.

 

Prečítané: 1753
(0 hlasov)

Diskusie na serveri Lesmedium.sk zostáva prístupná pre všetkých čitateľov. Pre vkladanie príspevkov je nutná registrácia pomocou e-mailu. Pravidlá diskusií na Lesmedium.sk (Kódex diskutujúceho) a stručný návod ako sa registrovať nájdete tu .

Hlavné správy

ÚNIA nechce, aby bol podnet na generálnu prokuratúru zametený pod koberec. Kto je zodpovedný za obrovské škody na lesných porastoch?

ÚNIA nechce, aby bol podnet na generálnu prokuratúru zametený pod koberec. Kto…

Aktuálne

ÚNIA regionálnych združení vlastníkov neštátnych lesov Slovenska sa pripojila k podnetu na začatie trestného stíhania na neznámeho páchateľa za porušovanie...

Prečítajte si viac
Bilaterálne o rozpade smrečín a podpore lesného hospodárstva

Bilaterálne o rozpade smrečín a podpore lesného hospodárstva

Aktuálne

Zhodnotenie súčasného stavu a ďalšie možnosti rozvoja lesného hospodárstva v Českej republike a Slovenskej republike boli predmetom rokovania zástupcov Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka...

Prečítajte si viac
Analytik pre SITA: Les sa stal obeťou falošného marketingu

Analytik pre SITA: Les sa stal obeťou falošného marketingu

O čom sa píše

Slovenská informační agentúra SITA dnes na svojej internetovej stránke WebNoviny.sk zverejnila rozhovor s analytikom spoločnosti Expense Reduction Analysts Petrom Bodnárom...

Prečítajte si viac
Koordinátor odbornej platformy F. Štulajter: Obhospodarovatelia lesa a spracovatelia dreva sú na jednej lodi

Koordinátor odbornej platformy F. Štulajter: Obhospodarovatelia lesa a spracovatelia dreva sú na…

Aktuálne

Koordinátor odbornej platformy ZACHRÁŇME LESNÉ BOHATSTVO SLOVENSKA a predseda PEFC Slovensko Ing. František Štulajter, CSc. na lesníckom podujatí Milión sadeníc pre...

Prečítajte si viac

Naši partneri

Silvarium.cz DYAS.EU PEFC Slovakia Drevo burza LKT Trstena Fytofarm Merimex Agrokomplex.sk