Logo
Vytlačiť túto stránku

Všimli sme si: Bývalý predseda zboru poradcov ministra zverejnil na blogu závažné informácie o agrorezorte

Prečo média mlčia? Musia? Pýta sa na svojom blogu Martin Ondráš, ktorý sa viac ako 20 rokov aktívne venuje potravinovej bezpečnosti, kvalite potravín a potravinovému právu. A nielen na úrovni Slovenskej republiky, ale aj v rámci krajín V4. Začiatkom septembra tohto roka rezignoval na funkciu predsedu poradného zboru ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Jána Mičovského.

Doporučený Ilustračné foto Jozef Marko Ilustračné foto Jozef Marko

„Na tlačovke, ktorá trvala 45 minút, sa zúčastnili všetky médiá na Slovensku. Padali rôzne obvinenia. závažné informácie a výsledok? Ani v jednom veľkom médiu ani slovo. Prečo? Je pondelok 19.10.2020 a pred Úradom vlády SR sa zhromažďuje tiché memento stavu nášho pôdohospodárstva. Zástupca farmárov, zástupca organizátorov traktorového protestu za vlády Matečnej, zástupca odídených poradcov ministra, zástupca chovateľov ošípaných, zástupca lesníkov. Zároveň, dodržiavajúc pandemické opatrenia, stojí v rozostupoch pár malých skupiniek, ktoré držia výstižné transparenty.

Žiadny krik, žiadne poškodzovanie brány, všetci v rúškach, hlavy sklonené. Skutočne smutný obraz stavu celého rezortu. Nepočujete krik, nepočujete vulgarizmy, netreba ani políciu a ani vodné delá. Zbiehajú sa médiá. Sú úplne všetky. Tlačovka trvá skoro 45 minút, čo v časoch hodinových tlačoviek premiéra nie je nič nezvyčajné. Všetci nahrávajú, všetci sa zaujímajú, drvivá väčšina dvíha obočie potom, čo počujú. Je toto dnes vôbec možné?

Pozerám správy, nikde nič. Pozerám všetky mienkotvorné médiá, nikde nič. Je to tragický odraz stavu našej spoločnosti. Dozvedám sa veci, ktoré ma skutočne nezaujímajú. Čo, kto a kedy, s kým, do čoho ma skutočne nič nie je, dozvedám sa, že prokuratúra pod vedením nejakej námestníčky potrestala D. Trnku znížením platu o 15% a dozvedám sa, že tu stále máme Covid. Ako by som to nevedel,“ píše Martin Ondráš v úvode aktuálne zverejneného blogu, ktorý pokračuje publikovaním závažných informácií, podložených faktami.

Link na článok na blogu Martina Ondráša:

https://martinondras.blog.sme.sk/c/546542/preco-media-mlcia-musia.html

Naposledy zmenené: nedeľa, 25 október 2020 08:06
Prečítané: 725
(3 hlasov)
Lesmedium. All Rights Reserved.